حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

پنج شنبه, ۷ بهمن , ۱۴۰۰ 24 جماد ثاني 1443 Thursday, 27 January , 2022 ساعت تعداد کل نوشته ها : 292 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 2 تعداد دیدگاهها : 0×
 • اوقات شرعی

 • اطلاعیه ها

  ی : تعامل با افراد غیر ایرانی

  شناسه : 677 27 مارس 2020 - 12:51 24 بازدید ارسال توسط :

  ۱- در تعاملات خود با بيگانگان (عوامل غير ايراني هتل، رانندگان، فروشندگان و…) نهايت دقت را داشته باشيد و از دادن هرگونه اطلاعات فردي شامل تلفن و آدرس خود در ايران و يا مطالب مهم ميهن عزيزمان به آنها خودداري فرماييد. داشتن مراوده و ارتباط با افراد خارجي دليلي جهت اعتماد کردن به آنها نمي […]

  پ
  پ

  ۱- در تعاملات خود با بيگانگان (عوامل غير ايراني هتل، رانندگان، فروشندگان و…) نهايت دقت را داشته باشيد و از دادن هرگونه اطلاعات فردي شامل تلفن و آدرس خود در ايران و يا مطالب مهم ميهن عزيزمان به آنها خودداري فرماييد. داشتن مراوده و ارتباط با افراد خارجي دليلي جهت اعتماد کردن به آنها نمي باشد.
  ۲-  بعضا افرادي ازسوي عوامل تندرو و مغرض علاوه بر برخوردهاي نامناسب،شما را طعمه قرار داده و با طرح مسائل عقيدتي و سئوال پيرامون آن عامل بازداشت شما مي شوند،لذا شايسته است غير از افراد مسئول در اين زمينه ساير زائرين از پاسخگويي وايجاد تعامل اين چنيني جدا خودداري نمايند.
  ۳-  نسبت به تمامي تماسها و ارتباطات بدون زمينه قبلي حساس باشيد و از پاسخگويي به تماسهاي تلفني، بلوتوث، پيامکهاي ناشناس و همچنين از پذيرش دعوت به مهماني و يا مراکز ديگر خودداري نمائيد.
  ۴-  مکالمات بين الملل، مکالمات حساس وقابل شنود است لذا از طرح مسائل مهم کشور درمکالمات خودداري شود.
  ۵-  به هيچ وجه به مسائل سياسي کشور ميزبان ورود نکرده وازهرگونه اظهار نظرپيرامون مقامات مملکتي و يا سياستهاي کشور ميزبان خودداري نمائيد.
  ۶-  در صورتيکه مسئولين و مقامات کشوري و لشکري، همسفر شما هستند از بيان عناوين آنان در حضور جمع و خصوصا بيگانگان و همچنين در تماسهاي تلفني جداخودداري کنيد.

  این مطلب بدون برچسب می باشد.

  ثبت دیدگاه

  دیدگاهها بسته است.